Trouwforum: Zijn Er Ook Mensen Getrouwd Zonder Aanzoek? - Trouwforum

Ga naar inhoud

  • (2 Pagina's )
  • +
  • 1
  • 2
  • Je kunt geen nieuw onderwerp starten
  • Je kunt niet antwoorden op dit onderwerp

Zijn Er Ook Mensen Getrouwd Zonder Aanzoek?

#1 Gebruiker is offline   Lynnz 

  • Groep: Members
  • Posts: 3039
  • Lid geworden: 10-March 09
  • Gender:Female

Gepost 31 August 2009 - 11:02

Ik lees allemaal mooie aanzoeken: superromantisch uiteraard, maar nu vraag ik me af: zijn er hier ook stellen die "gewoon" hebben besloten te trouwen?
Als logisch gevolg, of omdat je zwanger bent of kinderen wilt?

Mijn vriend en ik gaan trouwen, uiteraard omdat we veel van elkaar houden en we ons leven verder samen willen delen, maar een mooi aanzoek is er nooit geweest.
Meer van "ik zou op 31 december willen trouwen" waarom as zei "bel maar naar de gemeente of die datum uberhaupt kan"! Helemaal niet romantisch dus, haha!
(Stiekem wacht ik nog steeds op een romantisch after proposal, maar dat gaat er denk niet van komen, haha!)
0

#2 Gebruiker is offline   Mientjuh 

  • Groep: Members
  • Posts: 21
  • Lid geworden: 12-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Gouderak

Gepost 31 August 2009 - 11:35

Bekijk Post Lynnz, op 31 August 2009, 12:02, zei:

Ik lees allemaal mooie aanzoeken: superromantisch uiteraard, maar nu vraag ik me af: zijn er hier ook stellen die "gewoon" hebben besloten te trouwen?
Als logisch gevolg, of omdat je zwanger bent of kinderen wilt?

Mijn vriend en ik gaan trouwen, uiteraard omdat we veel van elkaar houden en we ons leven verder samen willen delen, maar een mooi aanzoek is er nooit geweest.
Meer van "ik zou op 31 december willen trouwen" waarom as zei "bel maar naar de gemeente of die datum uberhaupt kan"! Helemaal niet romantisch dus, haha!
(Stiekem wacht ik nog steeds op een romantisch after proposal, maar dat gaat er denk niet van komen, haha!)


Hoi lynzz
Bij ons is er ook niet echt een aanzoek geweest (ik hoop idd ook nog dat het gaat gebeuren maar mn vriend houd niet zo van romantische dingen doen) daar is hij helaas te nuchter voor maar dat maakt hem ook wel weer leuk.
Bij ons is het zo gegaan:

We wonen al een paar jaar samen op een schip en we hebben allebei ons adres nog steeds thuis en daar staan we ook nog ingeschreven.
Dus gezeur natuurlijk met de belastingdienst en de zorgtoeslag. Wij naar de boekhouder voor een oplossing. Conclusie trouwen of op papier verhuizen.

Zitten we daarna in de auto zegt mn vriend op zn meest boerse manier die je maar kan bedenken
"zullen we dan maar trouwen dan?"
0

#3 Gebruiker is offline   juudske 

  • Groep: Members
  • Posts: 134
  • Lid geworden: 12-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Veldhoven

Gepost 31 August 2009 - 11:39

hahaha heel herkenbaar.... bij ons is er ook geen romantisch aanzoek geweest... als ik daar op had moeten wachten waren we nooit getrouwd.
Het is meer een aanzoek geweest tijdens de carnaval... lekker glaasje op dus al... maar dat was al anderhalf jaar geleden en nooit serieus meer over gehad om een datum te prikken. Nu gaan we zelf een huis bouwen en hadden we zoiets van... hmmm misschien kunnen we nu wel trouwen dan.... alles meteen goed geregeld! Dat was eind juni (dit jaar) en we zijn nu 2 weken getrouwd!
0

#4 Gebruiker is offline   Ratatosk 

  • Groep: Admin
  • Posts: 1293
  • Lid geworden: 22-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Brabant

Gepost 31 August 2009 - 11:44

Bij ons ook geen aanzoek..
Op een avond ben ik gewoon begonnen met de voorbereidingen hahaha!
Nee hoor zo cru is het niet gegaan, ik ben wat rond gaan kijken op websites over trouwen en toen heb ik het ter sprake gebracht. Daarna kwam een soort van grijs gebied en daarna hebben we definitief besloten om te trouwen.
Dus helaas geen aanzoek, ik ben mega ouderwets wat dat betreft dus ik ga hem niet vragen en hij is een typische man, die denkt daar niet aan :).
0

#5 Gebruiker is offline   Lynnz 

  • Groep: Members
  • Posts: 3039
  • Lid geworden: 10-March 09
  • Gender:Female

Gepost 31 August 2009 - 12:09

Mooi om te lezen! Hebben wij toch nog oermannen, die niet aan romantica doen, haha!
Nee hoor, hij kan heel romantisch zijn, maar dit is natuurlijk een huge step, dus hij moest eerst even aan het idee wennen...
0

#6 Gebruiker is offline   Nursszz 

  • Groep: Members
  • Posts: 140
  • Lid geworden: 19-May 09

Gepost 31 August 2009 - 12:24

Ook hier geen aanzoek hoor...

Ik had een huurhuis en hij een koop. We waren al wel heel veel samen in zijn huis.
Ik wilde niet samen wonen maar zat nog wel met huur die ik betaalde voor een huis waar ik de helft van de week niet was (vonden we beiden zonde van het geld)
Daarom in juni maar eens tegen elkaar gezegd...zouden we dit jaar nog op een vrijdag kunnen trouwen of zal dat moeten doorschuiven naar volgend jaar?

En toen maar eens gaan bellen en 27 november had de kerk nog plek en het stadhuis en toen een zaal gezocht die deze datum ook vrij was.

Dus geen echt aanzoek maar gewoon de praktische instelling hier! (gelukkig beiden niet romantisch)

We moeten alleen heel vaak uitleggen dat er echt geen romantisch aanzoek is geweest maar dat het gewoon een gezamelijk wijs besluit was! ;-)
0

#7 Gebruiker is offline   dropsleutel 

  • Groep: Members
  • Posts: 35
  • Lid geworden: 19-June 09

Gepost 31 August 2009 - 12:59

wij willen graag een kindje adopteren. de logische stap was dan toch om te gaan trouwen. ik zei altijd dat hij me echt niet moest vragen omdat ik toch nee zou zeggen. hij heeft zich daar trouw aan gehouden. na de inschrijving voor adoptie zei ik dat ik dan toch wel graag wilde trouwen. en zo ongeduldig als ik ben wilde ik daar ook niet te lang op wachten. gelukkig hoeft dat ook niet 16 okt is al snel. beide dus niet zo romantisch maar het past wel bij ons omdat op deze manier zo te regelen
0

#8 Gebruiker is offline   Suusjeuh 

  • Groep: Members
  • Posts: 2424
  • Lid geworden: 08-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Omg Middelburg

Gepost 31 August 2009 - 14:11

Bij ons allebei... In eerste instantie zei mn aanstaande een keer "later, als wij gaan trouwen" WAAAAT? Trouwen? Daar had ik nog nooit over nagedacht! Vervolgens lagen we een keer heerlijk samen op bed en toen zei hij zullen we dan dit jaar nog maar gaan trouwen? Iets in die richting... Waarop we de familie ingelicht hebben, jurk gekocht etc.. Toen we op vakantie onze ringen gekocht hadden, en we een stukje gingen wandelen naar ons logeer adres, stopte lief op een berg, met prachtig uitzicht van een lantaarnpaal, en vroeg hij heel lief "Suusje wil je met je trouwen?" Waarop ik natuurlijk "JA!" zei. Toen hebben we onze ringen uitgewisseld en waren we verloofd :) De familie wist dus al dat we gingen trouwen toen hij me ten huwelijk vroeg.
0

#9 Gebruiker is offline   Fajah 

  • Groep: Members
  • Posts: 67
  • Lid geworden: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Drenthe

Gepost 31 August 2009 - 14:45

Ow hier ook zeker geen aanzoek, ik heb gewoon net zo alang gezeurd to dat ik mijn zin had.
:P

Wij hebben een dochter van 2 en ik vind het gewoon niet leuk dat ik er maar een beetje bij 'hang' met een andere achternaam.
Vooral als er in de toekomst nog meer kinderen mogen komen.(maardat is mijn gevoel)

Nog 2 weken en dan zitten wij op een "year before date" en stiekem hoop ik dat ie er
toch nog wat aan doet, ook al is het maar iets heel erg kleins.

Mijn vriend is echt a romantisch, dus de hoop op een prachtig aanzoek zoals sommigen van jullie kan ik echt wel shaken.

Maar hou daarom niet minder van hem hoor, haha
0

#10 Gebruiker is offline   suzan1983 

  • Groep: Moderators
  • Posts: 6661
  • Lid geworden: 26-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Aalsmeer

Gepost 31 August 2009 - 19:04

Ook ik ben getrouwd zonder aanzoek.
In 2006 hebben we al geregistreerd partnerschap gedaan. Dit was handig met al het regel werk dat kwam kijken bij een huis kopen.
Ik heb hem toen duidelijk gemaakt dat ik nog wel wilde trouwen. Jurk etc etc.
Een half jaar later op vakantie in turkije werden we gedropt bij een juwelier.
Dus toen ben ik naar de trouwringen gelopen. "oh, die vind ik wel mooi, zullen we die kopen?"
En toen hij instemde was dat eigenlijk het aanzoek......
Later die vakantie hopte ik nog dat hij het nog zou vragen. Maar hij is totaal niet romantisch. Dus het is niet eens bij hem opgekomen om alsnog te vragen.
0

#11 Gebruiker is offline   Drazic 

  • Groep: Members
  • Posts: 35
  • Lid geworden: 15-March 09
  • Gender:Female
  • Location:brabant

Gepost 31 August 2009 - 19:08

Heel herkenbaar!!!
Mijn aanstaande ook geen romantisch typje
Wij lagen op bed naar een film te kijken dat ging op dat moment ook over trouwen vraagt mijn lief ineens op welke datum zou jij willen trouwen?
Toen heb ik gezegd nou mij lijkt 16 juli een mooie datum want dan in mijn moeder jarig en zijn moeder ook!
Zo gezegd zo gedaan en toevallig valt die datum volgend jaar op vrijdag.
0

#12 Gebruiker is offline   Within 

  • Groep: Members
  • Posts: 2202
  • Lid geworden: 12-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Eemnes

Gepost 31 August 2009 - 22:10

Hier pas een aanzoek toen iedereen het al wist..

we waren al volop bezig met de voorbereidingen toen ik nieuwe ringen wilde. Ik heb een zilver allergie dus mijn relatiering was helemaal lelijk geworden. Ik had wel een andere ring gekregen, maar wilde toch graag dezelfde ring als hij dragen. Voor mijn verjaardag kreeg ik toen nieuwe ringen; Toen ik ze hem liet zien heeft hij alsnog heel lief gevraagd of ik met hem wilde trouwen!
0

#13 Gebruiker is offline   Marrygirl 

  • Groep: Members
  • Posts: 31
  • Lid geworden: 05-January 09
  • Gender:Female

Gepost 04 September 2009 - 19:50

Hier ook geen romantisch aanzoek, alleen vind ik het wel jammer dat iedereen ernaar vraagt (deed ik vroeger ook!) en dat je je nu een beetje moet lopen verdedigen, dat we zo romantisch niet zijn...
Ook de ambtenaar heeft ernaar gevraagd, benieuwd of hij er nog iets over gaat zeggen in het stadhuis!
0

#14 Gebruiker is offline   Kayka 

  • Groep: Members
  • Posts: 191
  • Lid geworden: 15-October 08
  • Gender:Female

Gepost 04 September 2009 - 20:17

Wij hebben het ook -letterlijk- tussen het eten en de afwas 'besloten'. We zijn al bijna 10 jaar samen en ik hou niet van verrassingen, dus ik kwam er zelf min of meer mee. En meneer ging akkoord. En zodoende gaan we volgend jaar trouwen.
0

#15 Gebruiker is offline   Ashja 

  • Groep: Members
  • Posts: 153
  • Lid geworden: 05-August 09

Gepost 06 September 2009 - 11:53

Hier ook niks geen romantiek hoor :D

Trouwen was iets 'wat we ooit misschien nog wel eens zouden doen'.... In 2003 merkte ik een keer op dat ik er wel flauw van werd om hem nog steeds te moeten voorstellen als m'n vriend, terwijl we toch al zo samen waren en heel bewust voor elkaar gekozen hebben.... nou ja, dan trouwen we toch... ja laten we dat maar doen.... :rolleyes:

En zo bloedde dat ook weer dood. We wilden het nog steeds allebei graag, maar het kwam er gewoon niet van :blink: Alles wat we spaarden moest weer ergens anders heen, dierenarts, huishoudelijke dingen, verzin het maar...

Intussen hebben we een huis gekocht en dus helemaal niks geregeld. Mocht een van ons iets overkomen, dan zit de ander tot de nek in de .... En daar kreeg ik dermate de zenuwen van dat een aantal maanden geleden riep, het kan me niet schelen hóe we het doen, maar er moet íets gebeuren...
Dus, we hebben een datum geprikt, het de familie verteld en het voor onszelf zo geregeld dat we 'eraan vast zitten'. :lol:

Hij roept zo nu en dan nog wel eens dat m'n romantische aanzoek nog wel komt, waarop ik antwoord dat het nogal overbodige mosterd na de maaltijd is... :P

Groetjes Ashja
0

#16 Gebruiker is offline   Bouncy 

  • Groep: Members
  • Posts: 241
  • Lid geworden: 19-February 09

Gepost 07 September 2009 - 08:36

Ja hoor... een vriendin van mij heeft gewoon met haar toen nog vriend besproken in de auto of ze niet zouden trouwen ipv een samenlevingscontract te regelen wat ze nog steeds niet hadden gedaan. Helemaal niet romantisch dus.
0

#17 Gebruiker is offline   Lynnz 

  • Groep: Members
  • Posts: 3039
  • Lid geworden: 10-March 09
  • Gender:Female

Gepost 07 September 2009 - 09:07

Bekijk Post Marrygirl, op 04 September 2009, 20:50, zei:

Hier ook geen romantisch aanzoek, alleen vind ik het wel jammer dat iedereen ernaar vraagt (deed ik vroeger ook!) en dat je je nu een beetje moet lopen verdedigen, dat we zo romantisch niet zijn...
Ook de ambtenaar heeft ernaar gevraagd, benieuwd of hij er nog iets over gaat zeggen in het stadhuis!


Ja, dat vind ik dus ook zo jammer: Oh, hoe ben je gevraagd? uhm.. En ik heb een hele mooie ring met een grote steen en iedereen vraagt: is dat je verlovingsring? Uh, nee, dat was een verjaardagskadootje van vriendinnen...
0

#18 Gebruiker is offline   Fajah 

  • Groep: Members
  • Posts: 67
  • Lid geworden: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Drenthe

Post icoon   Gepost 12 September 2009 - 08:35

Bekijk Post Lynnz, op 07 September 2009, 10:07, zei:

Bekijk Post Marrygirl, op 04 September 2009, 20:50, zei:

Hier ook geen romantisch aanzoek, alleen vind ik het wel jammer dat iedereen ernaar vraagt (deed ik vroeger ook!) en dat je je nu een beetje moet lopen verdedigen, dat we zo romantisch niet zijn...
Ook de ambtenaar heeft ernaar gevraagd, benieuwd of hij er nog iets over gaat zeggen in het stadhuis!


Ja, dat vind ik dus ook zo jammer: Oh, hoe ben je gevraagd? uhm.. En ik heb een hele mooie ring met een grote steen en iedereen vraagt: is dat je verlovingsring? Uh, nee, dat was een verjaardagskadootje van vriendinnen...



Ja ik ook, ik blijf nu maar zeggen dat ik net zo lang heb lopen zeuren tot dat ik mijn zin had gekregen, haha...
0

#19 Gebruiker is offline   ladydancer 

  • Groep: Members
  • Posts: 14
  • Lid geworden: 17-September 09

Gepost 23 September 2009 - 11:10

:D gelukkig, ben ik niet de enige vrouw die (nog) niet ten huwelijk is gevraagd. Het hele trouwen is ook echt mijn wens, van hem hoeft het niet zo. Maar omdat ik bang ben dat ik er later spijt van krijg dat ik nooit getrouwd ben, heb ik hem verteld dat ik stiekem toch wel heel graag met hem wil trouwen.

Inmiddels hebben we de datum geprikt (nou ja ik, hij was het er wel mee eens) en de trouwlocatie geregeld, maar een aanzoek.... denk dat ik daar nog wel even op kan wachten.

Van nature ben ik niet zo'n geduldig type, terwijl hij zeeën van geduld heeft *ZUCHT*

We hebben afgesproken dat we nog niets vertellen aan vrienden en familie tot hij me heeft gevraagd, dus ik moet zo oppassen dat ik me niet verspreek hihi.
0

#20 Gebruiker is offline   Holla 

  • Groep: Members
  • Posts: 71
  • Lid geworden: 26-January 09

Gepost 24 September 2009 - 10:48

Ik ben ook niet gevraagd. Het trouwen is in heel onze relatie regelmatig onderwerp van gesprek geweest (van 'ja, over tien jaar' tot 'misschien is volgend jaar wel een leuk idee'). Op een gegeven moment wisten we allebei eigenlijk wel dat we wilden trouwen, alleen had hij me nog niet gevraagd. En toen vond ik het hele huwelijkaanzoek zo'n idioot idee; je weet dat je met elkaar wilt trouwen en dan ga je het nog een keer vragen.. Toen hebben we het maar gewoon samen besloten :)

Vinden we allebei prima trouwens :D
0

#21 Gebruiker is offline   Nogevengeduld 

  • Groep: Members
  • Posts: 708
  • Lid geworden: 19-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Noord Brabant

Gepost 24 September 2009 - 14:25

Over een tijdje zijn we 12,5 jaar bij elkaar.

Omdat mijn vriend altijd gezegd heeft dat hij nooit kinderen wilde, ging ik ervan uit dat er van trouwen ook niks zou komen.

Maar onze vrienden trouwden en kregen kinderen en op een gegeven moment sprak hij toch anders en wilde toch kinderen. o.a voor de toekomst en ivm mijn leeftijd (31)
Ik heb op de jaarkalender gekeken voor een mooie datum en daar kwam 10-09-2010 uit.
Een vrijdag in september. Hij zei dat ik maar moest informeren bij de locatie of die nog vrij was (we waren op dat moment zover dat we wilden trouwen) en die was nog vrij.
De datum en tijd stond bij de gemeente ook nog open. Dus toen ik dat vast gezet had was het officeel. De kerk is op het nipppertje ook geregeld (bijna kerk 2e keus) en de fotograaf had gelukkig ook niks die dag.

Behalve 2 collega's en een paar vriendinnen weet niemand het.
Een dag voor we 12,5 jaar samen zijn nodigen we mijn en zijn ouders en broer uit en laat ik een taart maken met de tekst "wij gaan trouwen" en laten we die zien.
De dag van 12,5 jaar zelf zijn we allebei vrij en gaan we iets leuks doen samen.

Dus niet gevraagd maar dat is prima zo.
0

#22 Gebruiker is offline   Bendjes 

  • Groep: Members
  • Posts: 5
  • Lid geworden: 29-August 09

Gepost 24 September 2009 - 18:17

Ook geen aanzoek bij ons. We hebben samen twee kinderen één van 5 en één van 2 jaar. We zijn 4 december dit jaar 10 jaar samen. Dus vorig jaar hadden we zoiets van: Zullen we een feestje of etentje voor familie en vrienden geven volgend jaar??? Je raadt het al.....

Het etentje/feestje groeide uit tot een huwelijk !!
0

#23 Gebruiker is offline   Shelly667 

  • Groep: Members
  • Posts: 26
  • Lid geworden: 02-November 09
  • Gender:Female

Gepost 09 December 2009 - 16:59

Toen we op een gegeven moment een jaar of 9 samen waren had ik zoiets van goh, hij schiet niet echt op he? Toen heb ik het maar gevraagd, maar niet op een bijzonder romantische manier: "Wat denk je ervan; zullen we maar eens een keer gaan trouwen ofzo?" Dus we hebben het min of meer besloten, maar als er al iemand wat gevraagd heeft, dan was ik het :lol2:
0

#24 Gebruiker is offline   Samarinde 

  • Groep: Members
  • Posts: 61
  • Lid geworden: 17-May 09

Gepost 12 December 2009 - 20:50

Bekijk Post Bendjes, op 24 September 2009, 18:17, zei:

Ook geen aanzoek bij ons. We hebben samen twee kinderen één van 5 en één van 2 jaar. We zijn 4 december dit jaar 10 jaar samen. Dus vorig jaar hadden we zoiets van: Zullen we een feestje of etentje voor familie en vrienden geven volgend jaar??? Je raadt het al.....

Het etentje/feestje groeide uit tot een huwelijk !!



Haha grappig, wij waren 3 december dit jaar 10 jaar samen!
0

#25 Gebruiker is offline   melis 

  • Groep: Members
  • Posts: 334
  • Lid geworden: 01-December 09
  • Gender:Female
  • Location:arnhem

Gepost 15 December 2009 - 16:06

wij waren niet echt mensen om te trouwen, maar nu met 2 zaken en een kindje heb ik onwille van onze dochter toch vaak aan zijn kop gezeurt.


En ineens van ja we gaan volgend jaar trouwen, ik schrok ervan eigelijk maar hij heb het gelijk aan iedereen verteld dus wist ik dat hij het echt meende.
0

  • (2 Pagina's )
  • +
  • 1
  • 2
  • Je kunt geen nieuw onderwerp starten
  • Je kunt niet antwoorden op dit onderwerp

1 Gebruiker(s) lezen dit onderwerp
0 gebruikers, 1 gasten, 0 anonieme gebruikers