Trouwforum: Wat Zijn Redelijke Kosten Voor Vrijgezellenfeest P.P. - Trouwforum

Ga naar inhoud

  • (4 Pagina's )
  • +
  • « Eerste
  • 2
  • 3
  • 4
  • Je kunt geen nieuw onderwerp starten
  • Je kunt niet antwoorden op dit onderwerp

Wat Zijn Redelijke Kosten Voor Vrijgezellenfeest P.P. hoeveel verwachten jullie uit te geven bij een vrijgezellenfeest?

Poll: Wat Zijn Redelijke Kosten Voor Vrijgezellenfeest P.P. (180 gebruiker(s) hebben gestemd )

Ik vind het volgende bedrag p.p. redelijk voor een vrijgezellenfeest

Je kunt de resultaten van de poll niet bekijken tot je gestemd hebt. Log a.u.b. in en stem om de resultaten van deze poll te bekijken.
Stem Gasten kunnen niet stemmen

#76 Gebruiker is offline   Nanna 

  • Groep: Members
  • Posts: 546
  • Lid geworden: 01-June 10
  • Gender:Female

Gepost 22 February 2011 - 13:03

Dank voor al jullie reacties. Het ligt dus niet aan mij... gelukkig. Ik heb nog niets op mijn mailtjes gehoord. Daar baal ik best wel van. Ik merk aan mezelf dat ik het moeilijk los kan laten. Eerst maar eens kijken wat ze bedacht hebben.... en hoe ze reageren. Ik hou jullie op de hoogte.

@Seolram: ik kan me voorstellen dat je dat wilt weten ja. Is toch niet zo'n hele gekke en/ of moeilijke vraag?
0

#77 Gebruiker is offline   Jof 

  • Groep: Members
  • Posts: 1396
  • Lid geworden: 18-September 10
  • Gender:Female

Gepost 23 February 2011 - 13:18

Bekijk Post Seolram, op 22 February 2011 - 09:39, zei:

halihalo wat een bedrag (ga er spontaan van jodelen en dat is nooit een goed teken!)! Ik vind het nogal wat, het komt ook nogal eiserig over. Ik snap dat je niet te veel discussie wil rondom organisatie, want dat kan een heel gedoe worden, maar om mensen zo voor het blok te zetten vind ik ook niet heel chique!

Vriendinnetje van me gaat trouwen en haar zus 'organiseert' het. Het is een soort van communicatie 1 kant op en ze wil blijkbaar niet vertellen wat het budget is.... vind ik ook nogal vreemd. Ik wil wel een beetje weten met wat voor bedrag ik rekening moet houden... Ze heeft wel verteld wat de activiteit op zich kost, maar niet wat we dus p.p. extra voor de bruid moeten betalen, wat ze voor het eten ongeveer p.p. wilde rekenen en wat het dan voor de bruid erbij kost ofzo. Ja, ze hoeft het voor mij echt niet zo uiteen te zetten, maar wel graag een indicatie van het totaal bedrag....lijkt mij


Als je toch weet wat de activiteit op zich kost kun je toch prima zelf berekenen wat dat inhoud voor jezelf inclusief kosten bruid?
Wel vreemd dat ze niet wil laten weten wat de kosten voor eten ongeveer zullen zijn. Je kunt hier zelf natuurlijk wel een schatting van maken.
0

#78 Gebruiker is offline   Seolram 

  • Groep: Members
  • Posts: 203
  • Lid geworden: 28-July 09
  • Gender:Female

Gepost 24 February 2011 - 09:03

Ik heb ook zelf een beetje een schatting geprobeerd te maken, maar ik ken niet het hele programma en ik heb geen idee hoeveel mensen er komen, wat ze een beetje in haar hoofd heeft voor drinken en idd wat de prijs voor eten is...

Maar sinds ik de vraag gesteld heb is het al weken 'radio- stilte' en ik wil er ook geen 'dram- kwestie' van gaan maken, je wil de sfeer natuurlijk ook niet op voorhand verpesten! Het moet gewoon wel in gezellige dag voor de bruid worden!
Maar ik denk wel steeds: moet er geen aanbetaling worden gedaan ofzo? Het lijkt me ook gewoon handig voor de organisatrice dat ze al wat geld van ons krijgt, hoeft ze niet alles voor te schieten....
0

#79 Gebruiker is offline   Nanna 

  • Groep: Members
  • Posts: 546
  • Lid geworden: 01-June 10
  • Gender:Female

Gepost 24 February 2011 - 10:42

Ik heb ook nog steeds niets gehoord. Vind ik niet erg netjes. Heb zondag gelijk gemaild met vragen e.d. Ik zit er toch een beetje op te wachten, dan weet ik of ik wel of niet mee kan gaan. Maar ik wil inderdaad ook niet gaan 'drammen'. Dus ik hou me nog even in.
0

#80 Gebruiker is offline   Nanna 

  • Groep: Members
  • Posts: 546
  • Lid geworden: 01-June 10
  • Gender:Female

Gepost 25 March 2011 - 13:18

Even een update over het dure vrijgezellenfeestje van die vriendin. Kosten waren €115 en we mochten eigenlijk niet weten wat we gingen doen. Dat weet ik inmiddels wel!
Wel gaan naar een soort evenementenbedrijf waar je voor 40 euro uit een heleboel dingen 3 activiteiten mag kiezen. De organisatoren hadden gekozen voor: mission possible (in een donkere kamer met rook en laserstralen een kluis zien te kraken), paintballen en verkleed een groepsfoto maken. Nou ga ik persoonlijk niet paintballen omdat ik niet graag een oorlog na speel en ik arthrose heb ik mijn heup. Maar ik heb gezegd dat ze dat vooral wel moeten doen, ik maak wel foto's. Een vriendin van mij die ook mee gaat heeft het aan haar knie en kan dus ook niet meedoen. Toen hadden ze het idee om ipv paintballen de rodeostier te kiezen! Goed over smaak valt niet te twisten, maar persoonlijk vind ik dit niet echt een vrijgezellenfeest voor vrouwen, maar ja.
De rest van het geld (75 euro) hebben ze begroot voor het drinken s'middags en het uit eten gaan s'avonds (ze weten nog niet waar). Persoonlijk vind ik dat echt heeeel veel! Er was nog iemand die daarover geklaagd heeft dus waarschijnlijk wordt dat nog wel iets minder.

Nu kreeg mijn man deze week een mailtje met een uitnodiging om met het VF van de bruidegom mee te gaan. Kosten: tussen de 100 en de 150 euro!!!!! In het ergste geval zijn we dus samen 265 euro kwijt, alleen aan de VF!!!!!! Niet normaal toch?
Overigens gaan de mannen eerst naar een 'pikante sauna'(???), daarna raften en tuben (geen idee wat dat is) en dan uiteten. Het gevoel dat me bekruipt is waarom moet het allemaal én én? Waarom niet 1 activiteit en lekker eten? Mijn man heeft er eigenlijk al geen zin meer in.

Zelf ben ik ook een VF voor een vriendin aan het organiseren en ik wil het niet duurder maken dan 70 euro, liever nog 50. We gaan een fotoshoot doen in jaren 60 stijl. Ons haar en make-up wordt gedaan en er is een professionele fotograaf. We hebben ook een hele gave locatie voor de foto's. Tijdens het wachten zijn er lekker hapjes (in high tea stijl) en kunnen ze een vragenlijst over de bruid invullen voor een herinneringsboek. Na afloop van de shoot gaan we uiteten. Achteraf krijgt de bruid alle foto's en de mooiste op canvas gedrukt.

Ik moest even mijn frustraties kwijt. Ik vind het zó duur! Het kan ook heel anders met een beetje creativiteit.
0

#81 Gebruiker is offline   twijfeltje 

  • Groep: Members
  • Posts: 2501
  • Lid geworden: 04-December 10
  • Gender:Female

Gepost 25 March 2011 - 14:15

Hoi Nanna
Fijn dat je nu weet wat de plannen zijn.
Lijkt mij dat je voor 75 euro flink kunt eten en drinken.
Misschien wilde ze het ruim begroten en liever achteraf geld terug geven, dan halverwege het diner nog een collecte te moeten doen.
Een rodeostier lijkt me niet echt een handige vervanging voor paintballen als je het over fysieke belasting hebt, lijkt me net zo moeilijk, maar dat ter zijde.

raften en tuben is in rubber bootje van een stroomversnelling.
Soort wildwatervaren.
Als je man geen zin heeft kan hij misschien een activiteit meedoen ipv alles?

Probeer de pret niet te laten drukken hierdoor.
Zoek samen naar een goede oplossing.
0

#82 Gebruiker is online   Femke 

  • Groep: Moderators
  • Posts: 10371
  • Lid geworden: 02-November 07
  • Gender:Female

Gepost 05 November 2011 - 23:35

Y har vorige week een vrijgezellendag en nacht van 160 euro!!! Belachelijk toch??
Ze deden ook wel heel veel: schieten, skiën, eten, stripper ;)
0

#83 Gebruiker is offline   twijfeltje 

  • Groep: Members
  • Posts: 2501
  • Lid geworden: 04-December 10
  • Gender:Female

Gepost 06 November 2011 - 09:52

Das heel veel geld voor een vrijgezellenfeest.
Wisten ze dat vooraf?
Blijkbaar had iedereen het er voor over.
0

#84 Gebruiker is offline   JM2012 

  • Groep: Members
  • Posts: 675
  • Lid geworden: 20-September 11
  • Gender:Female
  • Location:Leeuwarden

Gepost 06 November 2011 - 19:10

Zoveel geld zou ik er ook niet voor over hebben.. Ben voor mijn eigen VF meer tevreden met lekker uit eten en dan bij iemand thuis een meidenavondje met mijn vriendinnen dat zoveel activiteiten.. Het gaat mij om het gezeldschap, de gezelligheid etc. Dat is ook de reden dat de organisatoren van mijn VF als opdracht hebben gekregen: Niet meer dan 40/50 pp en het liefst minder!
0

#85 Gebruiker is offline   SGV 

  • Groep: Members
  • Posts: 130
  • Lid geworden: 20-September 10
  • Gender:Male

Gepost 04 December 2011 - 18:46

150 euro voor hele dag
0

#86 Gebruiker is offline   Esprit 

  • Groep: Members
  • Posts: 126
  • Lid geworden: 01-December 11

Gepost 22 December 2011 - 16:32

Goh, wat een lage bedragen worden hier genoemd zeg. Ik begrijp dat je niet een vermogen neer wilt leggen voor een vrijgezellenfeest, maar 100euro is toch een mooi bedrag voor een hele dag genieten en feesten?

Misschien heb ik een andere kijk op de wereld, dat kan, maar de vrijgezellenfeesten die ik mee ben geweest (laatste was in 2004, dus wel enige tijd geleden) kosten 150euro inclusief eten,stappen en overnachting.
0

#87 Gebruiker is offline   Ingepinge87 

  • Groep: Members
  • Posts: 171
  • Lid geworden: 03-May 10
  • Gender:Female

Gepost 22 December 2011 - 21:34

Ik vind 100 euro ook een mooi bedrag, maar dat komt ook omdat ik weet dat ik daar het geld voor heb. Je kunt nu eenmaal niet bij een ander in de portemonnee kijken en 100 euro blijft veel geld, waar je ook 2 weken boodschappen van kunt doen. Ieder moet voor zich kunnen bepalen hoeveel je kunt besteden aan het vrijgezellefeestje. Je kunt het budget toch onderling overleggen en samen tot een budget komen waarin iedereen zich kan vinden?

Quote

Dat is ook de reden dat de organisatoren van mijn VF als opdracht hebben gekregen: Niet meer dan 40/50 pp en het liefst minder!


Dit vind ik eerlijk gezegd ook wel een beetje vreemd, ook al is het goed bedoeld natuurlijk. Je geeft toch niet iemand de opdracht om jou vrijgezellefeestje te organiseren? en dan geef je ze ook nog eens een budget met wat ze mogen besteden! Als dit voor je gedaan wordt, is dat natuurlijk super. Maar het blijft toch een soort van cadeautje. Is net zoiets als voor je verjaardag tegen je vriendengroep zeggen dat ze 10 euro pp aan een cadeautje voor jou mogen besteden. Ik weet niet, de verassing is er dan toch helemaal vanaf? Al begrijp ik natuurlijk ook wel dat je dit doet om te voorkomen dat er mensen ongewild veel geld moeten gaan betalen voor een feestje voor jou, waarvan jij weet dat ze het eigenlijk niet kunnen missen. Maar ja, ik weet niet, die mensen zouden dat denk ik dan zelf maar moeten zeggen.
0

#88 Gebruiker is offline   Esprit 

  • Groep: Members
  • Posts: 126
  • Lid geworden: 01-December 11

Gepost 23 December 2011 - 09:30

Het is ook zo dat je niet bij iedereen in zijn/haar portemonnee kan kijken. Het ligt er ook een beetje aan hoe oud degene is die gaat trouwen en zijn/haar vrienden. Studenten/jongeren hebben over het algemeen toch minder te besteden dan werkenden.
0

#89 Gebruiker is offline   JM2012 

  • Groep: Members
  • Posts: 675
  • Lid geworden: 20-September 11
  • Gender:Female
  • Location:Leeuwarden

Gepost 23 December 2011 - 12:42

Ik heb het natuurlijk niet zo letterlijk gezegd nee, maar de boodschap was wel duidelijk. Als ze wat willen organiseren, moet het wel een leuke en betaalbaar uitje blijven.
En waarom ik het aan iemand gevraagd heb te organiseren? Omdat er wel vijf meiden zijn die graag wat willen organiseren, maar die kennen elkaar totaal niet en zouden dat dus nooit coordineren. Zo blijft het duidelijk voor iedereen ( deze dame bood het trouwens als eerste aan, en heb gevraagd of zij dit dan samen met mijn zus wil doen, omdat mijn zus het nooit zou vragen maar wel heel erg leuk vindt)

Ik vind het best wel vervelend dat er zo wordt gereageerd. Iedereen doet het toch anders, en zoals esprit al zegt. Ik kan niet bij mijn vrienden in de portemonnee kijken. Wat ik wél weet: Ik ben 20 jaar, studeer nog. De vriendinnen die komen op mijn VF zijn ook van die leeftijd en studeren, waarvan de meesten dezelfde sport doen als ik: stijldansen. En wij doen dat op een vrij hoog niveau, kortom: al je geld gaat op aan nieuwe schoenen, privelessen en trainingen.
De enige die komt die niet meer studeert is mijn schoonzusje, maar di eheeft net een kind gekregen en haar as is niet zeker van zijn baan, dus die moeten ook zuinig aandoen.

Als ik dit dan gewoon zou laten gebeuren en er wordt voor 100 euro besteed aan iets, zou ik daar mee in mijn maag zitten. Deze mensen hebben dat geld niet over en kunnen het hard voor andere dingen gebruiken. Dan heb ik liever het leuk op een creatievere, goedkopere manier dan dat we de leukste dingen gaan doen en ik achteraf moet horen dat mensen moeite hebben gehad om het op te kunnen brengen.
0

#90 Gebruiker is offline   Ingepinge87 

  • Groep: Members
  • Posts: 171
  • Lid geworden: 03-May 10
  • Gender:Female

Gepost 23 December 2011 - 14:17

Bekijk Post JM2012, op 23 December 2011 - 13:42, zei:

Ik vind het best wel vervelend dat er zo wordt gereageerd.

Geen idee of je mijn post bedoelde hoor, maar het was helemaal niet vervelend bedoeld! Zoals ik al zei je kunt inderdaad niet bij iedereen in de portemonnee kijken. Ik zet alleen mijn vraagtekens bij het feit dat de bruid eigenlijk heel veel inspraak heeft over haar eigen cadeau, ook al weet ik dat je het goed bedoeld. Het was zeker niet mijn bedoeling om je aan te vallen natuurlijk. Het is jou bruiloft en jij moet je er prettig bij voelen. En als jij extra geniet van je vrijgezellefeestje wanneer je zeker weet dat er niet onnodig hoge kosten zijn gemaakt, dan moet je dat zeker doen. Dat ik er anders over denk wil niet zeggen dat jou manier verkeerd is. Als dat wel zo is overgekomen, dan: Sorry!
0

#91 Gebruiker is offline   Sel 

  • Groep: Members
  • Posts: 444
  • Lid geworden: 21-October 10

Gepost 24 December 2011 - 15:10

Ik vind het ook wel lastig met vrijgezellenfeestjes!
Ik zelf, heb het neit zo op van die georganiseerde lasergame, fietrstocht weet ik t wat uitjes, daar heb ik zelf dus niet zoveel geld voor over. Zelf vind ik 50 a 70 eruro een prima bedrag. Geef de rest liever aan het bruidspaar zelf om te besteden! uitjes hoeven toch niet duur te zijn om leuk te zijn?

Ik heb mijn ceremoniemeeseter (die aangaf het feestje te willen georganiseren) wel aangegeven dat ik een aantal vrienden heb in mijn vriendenkring die het nou eenmaal niet zo breed hebben. En daarna komen ze er onderling wel uit ga ik van uit.
Ben wel erg benieuwd :)
0

#92 Gebruiker is offline   Bruid_Arnhem 

  • Groep: Members
  • Posts: 23
  • Lid geworden: 28-March 12

Gepost 01 April 2012 - 20:39

Ik studie nog. De helft van mijn vrienden zijn ook student.

Ik heb mijn 'maid of honour' verteld dat mijn vrijgezellenfeest moet niet meer dan 100 euro kosten.
Ik vind 50-100 euro een redelijke bedrag voor mijn leeftijd maar ben bereid om meer te betalen voor goede vrienden.
0

#93 Gebruiker is offline   Hakkie 

  • Groep: Members
  • Posts: 2796
  • Lid geworden: 08-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Zeist

Gepost 05 April 2012 - 17:52

Het vrijgezellenfeest dat wij nu organiseren proberen we onder de 50 euro te houden... Incl. bbq bij de ouders van de bruid thuis, dat haalt de kosten ook lekker naar beneden omdat we niet in een duur restaurant hoeven te eten :)
0

#94 Gebruiker is offline   bloem84 

  • Groep: Members
  • Posts: 42
  • Lid geworden: 06-April 12
  • Gender:Female

Gepost 06 April 2012 - 10:20

We hebben wel gehoord van ons vrienden/familie. Het betaalt rond 150 euro per persoon!
Maar we waren wel erg gezellig van ons vrijgezellenfeest..

0

#95 Gebruiker is online   Femke 

  • Groep: Moderators
  • Posts: 10371
  • Lid geworden: 02-November 07
  • Gender:Female

Gepost 09 May 2012 - 17:14

Y heeft dit weekend Een vrijgezellenweekend dat 200 euro kost!!! Hij gaat hierdoor maar 1 dag want dat was wat goedkoper. Niet normaal toch, 200 euro!!
0

#96 Gebruiker is offline   Muisje 

  • Groep: Members
  • Posts: 1496
  • Lid geworden: 09-August 09
  • Gender:Female

Gepost 09 May 2012 - 18:43

:blink:
0

#97 Gebruiker is online   Inx 

  • Groep: Members
  • Posts: 11046
  • Lid geworden: 09-March 09
  • Gender:Female

Gepost 09 May 2012 - 19:17

Wat krijgen ze daarvoor? Kaviaar met bladgoud? Goodiebags met diamanten? Allemaal een nieuwe iPad?
0

#98 Gebruiker is online   Femke 

  • Groep: Moderators
  • Posts: 10371
  • Lid geworden: 02-November 07
  • Gender:Female

Gepost 09 May 2012 - 19:21

ja vreselijk he?! dat is echt een heel groot bedrag!!! kan je een uitgebreid weekend samen voor weg, of een midweek centerparcs!
0

#99 Gebruiker is online   marjolein--1984 

  • Groep: Members
  • Posts: 4276
  • Lid geworden: 16-September 09
  • Gender:Female

Gepost 09 May 2012 - 20:27

Belachelijk! Ik vraag me echt af waarom het een weekend moet zijn, een dag is toch al super tof?
0

#100 Gebruiker is online   zusje 

  • Groep: Members
  • Posts: 1814
  • Lid geworden: 28-May 09
  • Gender:Female

Gepost 09 May 2012 - 21:03

J had laatst een vrijgezellenfeest, 100 euro pp...gingen 4x4 rijden, naar het terras en eten...voor degen die alleen savonds meegingen was het 45. J kon 's avonds niet. Ik had hem weggebracht (was hier in de buurt) maar vervolgens kon ik hem ook weer ophalen omdat ze een busje hadden gehuurd waar hij niet in paste. Vervolgens kon hij nog 30 euro extra betalen voor het eten. 45 euro niet terug gehad dus 130 euro betaald voor 1 rondje 4x4, wat biertjes en eten. Echt belachelijk!!

Mijn vf was trouwens ook met een nachtje weg, maar geloof dat het niet meer dan 80 euro heeft gekost en het was echt super!!
0

  • (4 Pagina's )
  • +
  • « Eerste
  • 2
  • 3
  • 4
  • Je kunt geen nieuw onderwerp starten
  • Je kunt niet antwoorden op dit onderwerp

1 Gebruiker(s) lezen dit onderwerp
0 gebruikers, 1 gasten, 0 anonieme gebruikers