Trouwforum: Uitnodigingen, Show Ze Hier! - Trouwforum

Ga naar inhoud

  • (8 Pagina's )
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Laatste »
  • Je kunt geen nieuw onderwerp starten
  • Je kunt niet antwoorden op dit onderwerp

Uitnodigingen, Show Ze Hier! Plus waar komen ze vandaan (leverancier) en stel je vragen....

#1 Gebruiker is offline   stimpy 

  • Groep: Admin
  • Posts: 1514
  • Lid geworden: 02-October 09
  • Gender:Female

Gepost 12 January 2011 - 22:08

Nieuw 2011-topic. Ga proberen de oude te archiveren...
0

#2 Gebruiker is offline   Risje 

  • Groep: Members
  • Posts: 467
  • Lid geworden: 08-September 10
  • Gender:Female
  • Location:Den Haag

Gepost 25 January 2011 - 18:03

Hi allemaal,
Graag even jullie deskundige mening :)
Hier een concept van onze trouwkaart. Ik zit alleen te dubben over de kleur.. Ik vind deze kleur zo somber. Echter, om het perkamentpapier goed uit te laten komen, hebben we wel een donkere kleur nodig. Met een lichtere kleur is het niet zo mooi..
We hebben donkerrood geprobeerd, omdat dat in mn jurk zit, maar dat werd weer meer een kerstkaart.

Bij de binnenkant van de kaart is het de bedoeling dat het perkamentpapier aan de kaart gestikt wordt.

Trouwens, op de envelop zit nu een sticker met het artikelnummer, dat hoort er dus niet bij :)

Alle tips zijn dus welkom :-)

Bijgesloten bestand(en)


0

#3 Gebruiker is offline   Maaike J 

  • Groep: Admin
  • Posts: 1137
  • Lid geworden: 24-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Den Haag

Gepost 25 January 2011 - 18:13

Ik moest meteen denken aan paars. Misschien niet zo passend bij je jurk, maar wel vrolijker en donker.
0

#4 Gebruiker is offline   Maewyn 

  • Groep: Members
  • Posts: 832
  • Lid geworden: 24-July 10
  • Gender:Female

Gepost 25 January 2011 - 20:38

Hmmm... ja, ik denk ook donkerpaars. Of wellicht iets meer in de stijl van je jurk, donkerroze. Niet van dat fuchsia, maar een diepe, donkere roze tint.

Donkerblauw is vaak ook mooi, of donker turquoise, om het aan te s;uiten bij de foto op het stramd. Is dat wat?
0

#5 Gebruiker is offline   Risje 

  • Groep: Members
  • Posts: 467
  • Lid geworden: 08-September 10
  • Gender:Female
  • Location:Den Haag

Gepost 25 January 2011 - 21:13

Thanks in ieder geval al voor de input!
Ik ga samen met mn schoonzusje een keer naar de hobbywinkel om nog wat kleuren te bekijken, maar ik vind het best moeilijk. Gelukkig heeft zij het design al gemaakt, en hoef ik alleen maar het kleurtje uit te zoeken, samen met vriendlief :) Ik ga in ieder geval de genoemde kleuren laten passeren!
0

#6 Gebruiker is offline   Junibruid2011 

  • Groep: Members
  • Posts: 17
  • Lid geworden: 28-September 10
  • Gender:Female

Gepost 27 January 2011 - 13:03

Ook ik heb een vraag die ik graag wil afvuren :)

Ik ben al tijden aan het verzinnen welke tekst we in onze uitnodigingkaart moeten zetten. Uit de vele topics die ik hier gelezen heb begrijp ik dat wij het niet heel anders doen als anderen. Toch kom ik er niet uit.

We trouwen om 16.00 uur op locatie en hebben daar alleen familie en vrienden voor uitgenodigd. Daarna volgt een diner voor hetzelfde groepje. Vanaf 20.00 uur zijn alle gasten welkom voor een feest gehouden op dezelfde locatie.

Nu weet ik dat er ook mensen zijn die graag naar de ceremonie willen komen maar niet uitgenodigd worden voor het eten daarna. Ik vind dat natuurlijk hartstikke leuk.. maar hoe ga ik nou op de kaart zetten dat ze naar de ceremonie kunnen komen als ze dat willen en daarna uitgenodigd zijn voor het feest (en dus niet het eten).

Maak ik hier nu een probleem van, of zijn er meer mensen die hier tegenaan lopen?
0

#7 Gebruiker is offline   Maewyn 

  • Groep: Members
  • Posts: 832
  • Lid geworden: 24-July 10
  • Gender:Female

Gepost 27 January 2011 - 14:10

Wij hebben het zo gedaan:

M & W trouwen op vrijdag 6 mei om 14.30 uur in het stadhuis te Delft, waar je natuurlijk langs mag komen!

Vanaf 20.00 ben je welkom in [de feestlocatie]. We openen de avond met... etc., etc.

Ik heb er dus gewoon niks bijgezet over het tussenprogramma, het lijkt me zo duidelijk toch? Voor de daggasten die mee gaan high-tea-en en eten hebben we een extra vak aan de kaart (we hebben een wikkelvouw, dus een kaart in 3-en en voor de avondgasten is het derde blad eraf geknipt) en daar staat op dat ze de hele dag met ons meegaan.
0

#8 Gebruiker is offline   Happy Bride 

  • Groep: Members
  • Posts: 10432
  • Lid geworden: 01-September 08
  • Gender:Female
  • Location:In de buurt van Nijmegen

Gepost 27 January 2011 - 14:56

Risje donkerblauw is wel sjiek denk ik
0

#9 Gebruiker is offline   Bride-77 

  • Groep: Members
  • Posts: 269
  • Lid geworden: 19-June 10
  • Gender:Male

Gepost 27 January 2011 - 20:06

Ik zou erop zetten dat ze welkom zijn op het feest vanaf ...dan-en-dan.

En dan zoiets: Ceremonie bijwonen? Jullie zijn van harte welkom maar laat het de ceremoniemeester wel even weten van te voren.
0

#10 Gebruiker is offline   Lotte09-09 

  • Groep: Members
  • Posts: 404
  • Lid geworden: 08-January 11
  • Gender:Male

Gepost 27 January 2011 - 22:21

Teksten zijn wij ook langzaam over na aan het denken, maar het schiet nog niet op.
Ik wil niet te formeel, maar wel netjes en ik kan de balans nog niet vinden.
Ook wil ik gezien wij 46 daggasten hebben niet iedereen bij het huis van mijn ouders laten verzamelen, maar ik denk dat we de mensen die wel mogen verzamelen ene extra briefje geven (of mailen/bellen). Is het dan duidelijk genoeg, of denken jullie dat daggasten er vanuit gaan dat ze thuis verwacht worden?

Ook heb ik nog een hele andere vraag, wat kost het drukken van de kaarten ongeveer?
Wat is volgens jullie redelijk. Wij hebben 25 kaarten voor overdag nodig (dan hebben we er 3 reserve) en 50 voor 's avonds (dan hebben we er 6 reserve voor het geval dat we iemand vergeten zijn). Iemand een idee van redelijke bedragen, of wil iemand delen hoeveel het bij jullie kost(te)

0

#11 Gebruiker is offline   Fee 

  • Groep: Members
  • Posts: 628
  • Lid geworden: 03-October 10

Gepost 28 January 2011 - 08:25

Lotte, of mensen verwachten dat ze bij jullie thuis moeten verzamelen, is maar net afhankelijk van de tekst. Als er als eerste de locatie van het gemeentehuis met een tijd zou worden genoemd, dan zou ik als gast daar naar toe gaan (en zorgen dat ik er ruim op tijd ben).

Het drukken van kaarten verschilt heel erg per drukker. De ene zet wat meer marge op de kaart en dan zijn de drukkosten lager, bij de andere is de kale kaartprjs lager, maar zijn de vaste drukkosten hoger. Op trouwkaarten.nl kan je een goede 1e indruk krijgen van de orde van grootte van de prijs.

@ Risje, als je een donkerrode jurk hebt, zou ik toch voor een donkerrode kaart gaan. De stijl van de kaart vind ik helemaal niet kerst-achtig. En rood is de kleur van zoveel andere dingen (denk ook aan Valentijnsdag bv)
0

#12 Gebruiker is offline   Ingepinge87 

  • Groep: Members
  • Posts: 173
  • Lid geworden: 03-May 10
  • Gender:Female

Gepost 28 January 2011 - 13:34

Risje: Ik zou als ik jou was ook voor donkerrode achtergrond gaan. Zeker als het echt donkerrood is, vind ik het meer een kleur van de liefde als een kleur van kerst.

Zelf ben ik ook aan de zoektocht voor de perfecte kaart begonnen en het valt me eigenlijk best wel tegen. Ik wil namelijk een kaart zonder foto, maar met een plaatje van 2 poppetjes of beestjes ofzo. Wel een getekend plaatje. Ik vind het erg belangrijk dat de kaart lekkere felle kleuren heeft. Het moet dus eigenlijk een beetje een kinderachtig kaartje worden. Zo klinkt het best stom, maar dan weten jullie wat ik bedoel. Ik kan bij de standaart sites eigenlijk niet zo veel vinden. Kent iemand misschien een ontwerp(st)er die dit soort kaarten maakt. Ik vind Jan Leendert Vis bijvoorbeeld erg leuk, maar kan daar geen kaartjes van vinden. Misschien dat er iemand op het forum is die mij kan helpen?
0

#13 Gebruiker is offline   Maewyn 

  • Groep: Members
  • Posts: 832
  • Lid geworden: 24-July 10
  • Gender:Female

Gepost 28 January 2011 - 13:46

Ik heb ons kaartje zelf getekend en ik wilde dezelfde dingen als jij, wellicht is dit een beetje wat je bedoelt, Inge?

Bijgesloten bestand(en)


0

#14 Gebruiker is offline   Ingepinge87 

  • Groep: Members
  • Posts: 173
  • Lid geworden: 03-May 10
  • Gender:Female

Gepost 28 January 2011 - 13:50

Ja eigenlijk wel! Ik ben niet zo fan van het groen en paars, maar de illustraties zijn erg leuk. Beetje jammer dat ik dus echt niet kan tekenen en mijn AS al helemaal niet. Verder wat meer verschillende kleuren en hij zou perfect zijn haha :D
0

#15 Gebruiker is offline   petroesca 

  • Groep: Members
  • Posts: 41
  • Lid geworden: 27-January 11
  • Gender:Female

Gepost 02 February 2011 - 21:50

Dit is het eerste ontwerp, gemaakt door m'n as!.. nu hopen dat er niemand meekijkt. Er zijn wat locaties en achternamen gecamoufleerd...
Over de lettertypes en kleuren zijn we het nog niet helemaal eens.

Bijgesloten bestand(en)

  • Bijgevoegd bestand  kaart.jpg (30.53K )
    Aantal downloads : 483

0

#16 Gebruiker is offline   Loesje1986 

  • Groep: Members
  • Posts: 1427
  • Lid geworden: 13-October 08
  • Gender:Female

Gepost 07 February 2011 - 17:24

dit was onze kaart....

http://www.monetmine.nl/wp-content/uploads/2011/02/Marloes-Raimond-1-2.jpg

http://www.monetmine.nl/wp-content/uploads/2011/02/Marloes-Raimond-2-2.jpg

Ontworpen door jnine89 van dit forum

de bovenste foto is de kaart helemaal opengevouwen. Rechts staat in het klein de trouwdatum + namen van : mijn ouders, R's ouders, en onze trouwdatum, allemaal op 21 december!

de onderste foto... rechts is de voorkant, als je hem i keer openklapt zie je die grote foto van ons en de achterkant.

We hebben er echt superveel leuke reacties op ontvangen en ben er ook nog hartstikke trots op!! (ik kan iedereen jnine ook aanraden, ze luistert heeel goed naar je wensen!!)

meer info over de foto's etc staat ook op het blog van onze fotografen.... KLIK!
0

#17 Gebruiker is offline   marjolein--1984 

  • Groep: Members
  • Posts: 4295
  • Lid geworden: 16-September 09
  • Gender:Female

Gepost 07 February 2011 - 17:31

Onwijs leuke kaart Loesje! Complimenten ook voor Janine natuurlijk!!!
Erg leuke foto's. :wub:
0

#18 Gebruiker is offline   Jnine89 

  • Groep: Members
  • Posts: 3286
  • Lid geworden: 21-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Leerdam

Gepost 07 February 2011 - 18:27

Goh ik ga er helemaal van blozen!! Thnx Marloes, vond het onwijs leuk om te doen! :)
0

#19 Gebruiker is offline   Maewyn 

  • Groep: Members
  • Posts: 832
  • Lid geworden: 24-July 10
  • Gender:Female

Gepost 07 February 2011 - 21:32

Prachtige kaart!! Heb alleen tekstueel een vraag: eerst worden de gasten aangesproken met 'jullie' en 'je', maar bij de vraag naar aanwezigheid met 'u'. Zou dat niet netter zijn wanneer een consequente vorm wordt aangehouden?
0

#20 Gebruiker is offline   Loesje1986 

  • Groep: Members
  • Posts: 1427
  • Lid geworden: 13-October 08
  • Gender:Female

Gepost 08 February 2011 - 08:15

Bekijk Post Maewyn, op 07 February 2011 - 21:32, zei:

Prachtige kaart!! Heb alleen tekstueel een vraag: eerst worden de gasten aangesproken met 'jullie' en 'je', maar bij de vraag naar aanwezigheid met 'u'. Zou dat niet netter zijn wanneer een consequente vorm wordt aangehouden?

kan best... maar de bruiloft is al even geleden... maakt mij echt niet meer uit ;)
0

#21 Gebruiker is offline   Sabine80 

  • Groep: Members
  • Posts: 108
  • Lid geworden: 09-August 10
  • Gender:Female
  • Location:Beverwijk

Gepost 08 February 2011 - 10:13

Wij zijn druk bezig met de gastenlijst en daarvan zijn er +/- 20 gasten
die we de hele dag erbij willen hebben.

Verder zijn er mensen die alleen voor de avond, receptie en alleen ceremonie + receptie zijn uitgenodigd.

Dat zijn dus 4 soorten kaarten!

Zijn we daarin de enigste, of komt dat vaker voor?
0

#22 Gebruiker is offline   Jof 

  • Groep: Members
  • Posts: 1418
  • Lid geworden: 18-September 10
  • Gender:Female

Gepost 08 February 2011 - 10:30

Je kunt toch kiezen voor 1 kaart met 4 verschillende inleggen? maar uiteraard kun je ook 4 verschillende kaarten hebben !
Wij kiezen voor 1 kaart met een aparte inleg voor de daggasten, maar wij hebben ook maar 2 verschillende vormen, daggasten en avondgasten :P

Mag ik vragen hoe je bedoeld dat je specifieke mensen zowel op receptie als ceremonie graag zou hebben en weer anderen niet op de ceremonie maar alleen receptie?
0

#23 Gebruiker is offline   Sabine80 

  • Groep: Members
  • Posts: 108
  • Lid geworden: 09-August 10
  • Gender:Female
  • Location:Beverwijk

Gepost 08 February 2011 - 12:05

mensen die wij uitnodigen voor alleen de receptie zijn: o.a. buren en werkgevers
0

#24 Gebruiker is offline   Jof 

  • Groep: Members
  • Posts: 1418
  • Lid geworden: 18-September 10
  • Gender:Female

Gepost 08 February 2011 - 13:17

Hmm ik vroeg me eigenlijk meer af wat voor mensen je wel graag bij de ceremonie en receptie zou willen hebben en wie niet bij het avond feest. Maar komt denk ik door mijn kijk op receptie. Receptie lijkt me (is echt puur mijn gevoel/kijk erop hoor!) meer 'alleen' iets voor buren, werkgevers, collega's, als je eigen bedrijfje hebt klanten.
Familie en zo zou ik meer zien voor het 'feest' maar ja wij hebben super kleine familie, kan me er ook weer wat bijvoorstellen als je zo vreselijk veel mensen erbij zou willen uitnodigen dat je daar de opsplitsing doet. Je maakt me in elk geval heel nieuwsgierig naar de hoeveelheid gasten die je uitnodigt :)
0

#25 Gebruiker is offline   mijkevg 

  • Groep: Members
  • Posts: 33
  • Lid geworden: 27-June 10

Gepost 12 February 2011 - 14:20

Dit is onze kaart.
Wij hebben de kaarten online besteld bij cardsxl.nl
Dit was echt super. Voor 15 daggasten kaarten en 70 avondkaarten waren we ongeveer 250euro kwijt.

Wij hebben voor een zeer eenvoudige tekst gekozen. Wij houden er erg van!
De foto's glimmen wel wat.....

Bijgesloten bestand(en)


0

  • (8 Pagina's )
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Laatste »
  • Je kunt geen nieuw onderwerp starten
  • Je kunt niet antwoorden op dit onderwerp

1 Gebruiker(s) lezen dit onderwerp
0 gebruikers, 1 gasten, 0 anonieme gebruikers